Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Délután 16 óra után szinte...

Délután 16 óra után szinte teljesen használhatatlan lesz az egész net és ez már 1 hete így megy folyamatosan. Mégis mi ennek a magyarázata?

Figyelt kérdés

Szegeden lakok, a Telekomnál van kábelnet előfizetésem ( koax kábeles ). Délelőtt és kora délután még tökéletesen megy de késő délután már használhatatlan lesz az egész. A sebességet nagy nehezen lemértem és ezt mutatta: [link]

Ez még egész jó, van hogy az 1 Mbitet sem éri el a letöltés. Nekem elég nagy baj hogy ilyen használhatatlan a net kora délután-este mivel én dolgozok. Tegnap is el kellett mennem a Szeged Plázába hogy az ottani WiFi-n el tudjak küldeni egy nyűvel e-mailt mert itthon nem volt jó net.



2013. jan. 10. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány megabitesnek kéne lennie?

Nincs a szerződésben vmi garantált sebesség korlát?

Ha ennyire leesik váltsd szolgáltatót.

2013. jan. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Letöltési sebesség: 30 Mbit/s kínált, 10 Mbit/s garantált

Feltöltési sebesség: 5 Mbit/s kínált, 1 Mbit/s garantált

2013. jan. 10. 17:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát érdekes.

A szomszéd gyerek délután ér haza a napköziből?

:D

Ne lopja vki, wifi van otthon? Jelszavazva van?


Csak a szolgáltató lehet a hibás akkor. A gép nem kezd el 4kor vmit tölteni, frissíteni, nem érzed, hallod, h erőlködik vmit a proci?

Jobb ötleteim nincsenek.

2013. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A WiFi-t tuti hogy nem lopják, a gép sem kezd el tölteni semmit. Ma is ugyan ezt csinálta, délután 4 körül belassult az egész és este nyolc után megjavult.


Most ilyen: [link]


Minden egyes nap bejelentem hibára és minden egyes nap küldik SMS-be hogy a hiba az ő rendszerükben volt és hogy elhárították de mégis minden egyes nap 4 órakor belassul az egész és kb 8 óra után szokott megjavulni.

2013. jan. 11. 21:56
 5/5 anonim válasza:
gyengge a halozat es 4 ora utan mikor leulnek gepezni akkor nagyon eloszlik a sebesseg. inkabb csereld le mas szolgaltatoval
2013. jan. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!