Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ennek meg mi értelme lenne?

Ennek meg mi értelme lenne?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 hónapban 4 ismerősöm törölt le Facebookon az ismerősei közül. Ma is 1. Az utolsóra ma rá írtam akivel úgy éreztem, hogy téll. semmi nézet eltérésem volt, hogy mi oka volt rá, letagadta. Megnéztem a bejelentkezett eszközöket, ahol tegnap Google Chromeról mutatja, hogy bejelentkeztem, pedig egyáltalán nem használom ezt a böngészőt. Tehát ez arra utalhat, hogy vki feltörte a Facemet és alkalomadtán letöröl 1-1 embert az ismerőseim közül. Ez azért elég gyenge. Mi értelme lenne ennek? Semmit nem ír ki a nevemben, senkinek nem ír üzenetet, csak letöröl random embereket. Ugye jól gondolom, hogy a lány hazudott a Face meg hibás? :(

2013. jan. 10. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig sajnos simán előfordulhat, hogy valaki feltörte a profilodat! És hogy miért törölne ismerősöket? Egyszerű a válasz: a rosszakaródnak az a célja, hogy minél kevesebb emberrel tudd tartani a kapcsolatot a Facebook-on, azaz menjenek tönkre a kapcsolataid, veszíts barátokat. Egy elég alattomos támadóval lehet dolgod!
2013. jan. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor olyan személyről lehet szó aki ismer. Akkor se értem miért kell ezt. :/
2013. jan. 11. 15:02
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

"Egyszerű a válasz: a rosszakaródnak az a célja, hogy minél kevesebb emberrel tudd tartani a kapcsolatot a Facebook-on, azaz menjenek tönkre a kapcsolataid, veszíts barátokat."


hát ha én attól elvesztenném egy barátomat, hogy Facebookon kitörlöm az ismerősök közül, akkor..


LOL :D

2013. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!