Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért inaktiváltak Vateráról?...

Miért inaktiváltak Vateráról? Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Tegnap szerettem volna bejelentkezni a Vaterás fiókomba erre kapom a következő kiírást: ...Fiókját inaktiváltuk!


Meglepődtem hisz nem csináltam semmi Vaterás szabályzatba ütköző dolgot és negatív értékelésem sincs! Írtam is nekik az ügyfélszolgálaton keresztül...


Kaptam egy elég érthetetlen választ:


"Tájékoztatjuk, hogy ellenőrzésünk alapján, biztonsági kockázatot állapítottunk meg ezért felhasználói fiókját inaktiváltuk.


Ellenőrzési módszereink nem publikusak, ezért ismertetésükre nincs lehetőség. Adatokat kizárólag hatósági megkeresés esetén adhatunk ki.


Megértését köszönjük!"


Ez pontosan mit akar takarni?

Illetve ezt hogy tudom megcsinálni,hogy újra aktív legyen a fiókom? (közel 40pozitív értékelésem van...)



2013. jan. 12. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
2013. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2013. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

szia

Én is vaterás vagyok, engem is inaktiváltak már. A vatera csak úgy nem tilt ki senkit. Azóta történt valami előrelépés? HA inaktívvá tettek, nem tudod újra aktívvá tenni a fiókod! Feketelistás vagy velem együtt! Sajnos!!!!!!!!!Én is szeretnék újraregelni, csak még nem tudom hogyan. :(

2013. jan. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Helló!


Semmit sem csináltam!

Még levelet sem kaptam róla ,hogy inaktiváltak... én írtam nekik ,hogy mi a helyzet?!!!!

2013. jan. 12. 18:52
 5/10 A kérdező kommentje:

"Egy felhasználó saját kérésére vagy negatív jelzések, hiányos, valótlan adatok közlése, számlatartozás és a Vatera Általános Felhasználási Feltételek (ÁFF) megsértése miatt kerülhet inaktív állapotba. Természetesen a felhasználó minden esetben értesítést kap a kizárás pontos okáról regisztrált email címén."


Ezt írják!


Ezek közül egyiket sem csináltam (nem sértettem meg a feltételeket,nincs negatívom,nincs hiányos/valótlan adatom)...

Ráadásul ahogy írtam is semmilyen jelzést nem kaptam róla!


Szép egy társaság ez is!

2013. jan. 12. 18:55
 6/10 anonim válasza:
biztos magadra licitáltál és észrevették IP cím alapján
2013. jan. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha van díj elmaradásod akkor is ezt csinálják.
2013. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem eladó voltam vaterán hanem vevő!
2013. jan. 15. 01:20
 9/10 anonim válasza:
pff...akkor nemtudom. nem írtál valakinek "csúnyát", akár privátban? vagy nem vertél át valakit pénzzel, egyéb? másra igazán nem tudok gondolni, ha "csak úgy" inaktiváltak, mindenképpen oka van. lehet, hogy tudtodon kívül ugyanarról az IP címről valaki kalózkodik ezért hozzá kapcsolták a Te felhasználónevedet is és azt hiszik ő vagy?
2013. jan. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tényleg semmit sem csináltam!


Ráadásul levelet ,sem figyelmeztetést sem kaptam az inaktiválásról!!


Egyszer csak nem tudtam belépni és felvettem a kapcsolatot a vaterával és ők küldtek egy levelet... akárhányszor rákérdeztem tőlük mindig ugyanazt írták le ,de a pontos okot ,hogy miért zártak ki nem írták le!


Hülyék ezek... Ilyen embereket...

2013. jan. 16. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!