Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » CITROMAIL. Hogyan tudok 65MB...

CITROMAIL. Hogyan tudok 65MB levelet küldeni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg óriás mellékletként!
2013. jan. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
at én is tudom ,csak a működése nem egyszerű, azért kérdezem!
2013. jan. 16. 09:37
 3/4 belapus ***** válasza:

A CitrMail súgójából másoltam ide.Nekem nem tűnik bonyolultnak.


"Óriás melléklet küldése

A Mellékletek menüpontban nem csak sima csatolásokat, hanem 3 MB-nál nagyobb mellékletet is elküldhetsz bárkinek. Az Óriás melléklet csatolása sorban a Tallózás gombra kattintva leveledhez akár egy 1 GB-os mellékletet is csatolhatsz. Ezután a Feltöltés gombbal indítható a csatolás folyamata. A feltöltés állapotáról a folyamat közben látható adatok tájékoztatnak (feltöltött fájl, sebesség, hátralévő idő).


A feltöltés után üzenetet is gépelhetsz a küldemény mellé. A címzett az elküldött levélben található linkre kattintva tudja majd letölteni a csatolt állományt. Amennyiben törölni szeretnéd a feltöltött anyagot a rendszer automatikus törlése előtt (lásd lejjebb), azt levél elküldése után a postaládádban megjelenő értesítő levélben található linkre kattintva megteheted.


Egyszerre csak egy fájlt tudsz feltölteni. Amennyiben több fájlt szeretnél küldeni, csomagold össze, vagy küldd külön levélben! A fel- és letöltést a helyi internet kapcsolat sebessége határozza meg. Ne zárd be a feltöltő ablakot, amíg töltődik a fájl! A feltöltött fájlt maximum 7 napig, vagy a maximális 10 letöltésig tároljuk. A feltöltött fájl tartalmáért felelősséget nem vállalunk."

2013. jan. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!