Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Számítógép ip címének megválto...

BTzone509 kérdése:

Számítógép ip címének megváltoztatása hogyan?

Figyelt kérdés
Ez lenne a problémám .

#ip #pc ip
2013. jan. 17. 13:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
A gép belső ip címét nem lehet megváltoztatni. Amúgy miért szeretnéd megváltoztatni?
2013. jan. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Mi az hogy belső ip cimét nem lehet megváltoztatni? Olyanra irod átt amilyenre csak akarod csak épp nem fog működni a neted ,mert az ip cimet a router osztja.
2013. jan. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
Ez világos. De ezt minek írtam volna le? Ha meglehet de nncs értelme, jobb ha azt írom h nem lehet. Na mind1.
2013. jan. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
K.: meglehet változtatni, de ha kifejtenéd, hogy erre neked miért van szükséged, akkor hamarabb tudunk értékelhető választ adni.
2013. jan. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A belső hálózati címet át lehet írni bármire és ha azonos tartománybelit adsz meg akkor még működni is fog.


De a külső címet átírni nem lehet, azt a szolgáltató adja, maximum el lehet fedni egy külön proxy vagy VPN szerverrel.

2013. jan. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Golan Trevize ***** válasza:

Gondolom bannoltak valahonnan.

Megoldás: megvárod, amíg a szolgáltatódtól új IP-t kapsz.

2013. jan. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen banra kerültem ip címem megváltozott dinamikus az ip címem . De egy olyan problémám van hogy megváltozott ,még mindíg nem tudok felmenni mért ? Hogyan tudom meg oldani CoD2 multy playeröl van szó egy immortál szerverröl.Arra gondoltam hogy a gépem ipje alapján bannoltak [Ha arra terelődik a szó hogy csaltam nem feltörték az rcot én nem hagytam hogy menjen le.Ezért megkaptam a bant.A szervertülajal bezéltem nem érdekli.]
2013. jan. 17. 14:43
 8/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat egy pár dologban helyes írási hibákat követtem.Nem ellenőríztem.
2013. jan. 17. 14:46
 9/16 anonim válasza:

Ha dinamikus IP cimed van, akkor NEM az alapján bannoltak ezek szerint, ha igy se tudsz felmenni! Vagy a gép belső IP-jét bannolták (annak megváltoztatásához nem értek), vagy az egész játékot. Nem vagyok COD-os, de játszottam a MW2-vel, és MW3-al is amit letöltöttem, és történt olyan velem hogy letöltöttem, feltettem, fel akartam menni egy szerverre, és kiirta hogy bannolva vagyok onnan. De hogyan, ha ott még sose jártam, sőt még a játékkal se játszottam életemben?! Aztán rájöttem, hogy valószinű van a játéknak egy egyedi azonositoja, amit képesek bannolni. És ezekszerint olyas valakit bannoltak ki arról a szerverről, aki ugyan azt a letöltött verziót használta, amit én is használok, mert hát ugye akkor ugyan az az egyedi azonositoja a bannolt játékosnak, és nekem is mert ugye másolt játék. Erre a megoldás, egy más verzió letöltése, vagy újra megveszed a játékot, ha igy bannoltak.


Van egy másik dolog, de ebben nem vagyok biztos. Az hogy a hálózati kártyádat bannolták, azaz annak a cimét, ami pedig fix, és nem lehet megváltoztatni. Ha azt bannolták, akkor veszel egy másik hálózati kártyát, és megvan oldva.


Ha van lehetőséged, szerezz egy másik hálózati kártyát, és avval próbálj meg csatlakozni, vagy egy másik gépen próbáld ki UGYAN AZT a játékot amit bannoltak neked (szóval ugyan azt a telepitőt használd). Ha igy se tudsz felmenni, akkor valószinű az egész játékodat bannolták, arra meg fentebb leirtam a megoldást.


Mégegyszer megjegyzem, nem vagyok COD-os, egy darabon játszottam 2 részével, és ezeket tudtam meg, jöttem rá ez idő alatt. Ja, és engem soha sehonnan nem bannoltak, csak mondták nekem a szerveren ezeket a dolgokat :) .

2013. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De nem hiszem hogy a játékot bannolták volna abban az időben még nem volt ilyen csúcs teknológia . A te problémád talán a patch le kel töltened ezt a tekno valamit .Megpróbálom azt hogy a serialomat cserélem vagy újra rakom. Meg a gépnek a ip jét cserélem . Egy szaros játékért meg nem veszek uj hálókártyát
2013. jan. 17. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!