Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok letölteni/frissíteni...

Nem tudok letölteni/frissíteni semmit a netről. Unstabil lehet a net kapcsolat?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nemtudok semmit se kb letölteni (néha sikerűl kb 5x-re) a netről, mert mindig megsérűl a file, valamint updatelni programokat sem tudok emiatt. Torrentről letudok tölteni, azokkal nincs gond. Olyanokat írtak, hogy nem stabil a net kapcsolat, megszakadozik és emiatt van. Mit lehet ezzel csinálni? Meglehet vohgyan oldani, vagy vegyem fel a kapcsolatot a szolgáltatóval?

Nem lehet, hogy a géppel/windowsal van a probléma?



2013. jan. 17. 15:36
 1/2 anonim válasza:

Több oka lehet. De ha nekem ez lenne a következőket tenném:


Kipróbálnám egy másik modemmel/routerrel a dolgot, és ha avval megy rendesen a letöltés, akkor a modemednek/routerednek van baja, szerezz másikat.


Vagy ha ez se hozna javulást, újra telepiteném az egész Windows-t, formázással stb. és úgy próbálnám ki a dolgot.


Ha még az se javitana a dolgon, nincs más hátra, mint beszélnék a szolgáltatóval, mert valószinű akkor az ő saruk lesz, náluk van a hiba.

2013. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az egyetlen dolog amit nem próbáltam még az hogy bekötök egy másik modemet. Windows reinstall megvolt, más gépeken is jelentkezik ez a hiba, próbáltam routerrel/nélkül, másik kábellel hátha az a baj. Na mind1 majd felhívom a szolgáltatót csak ismerősöm monda, hogy hetekbe telik mire hajlandóak lesznek kijönni. :)
2013. jan. 17. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!