Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítene valaki beállítani az...

Segítene valaki beállítani az internetemet? Nem nagyon értek hozzá, és muszáj ma megcsinálnom

Figyelt kérdés
Adott egy ups-s modem és router egyben, ami tökéletesen működik, fel tud mindenki kapcsolódni rá a laptopjával. Az egyik géppel viszont UTP kábellel szeretnék csatlakozni, mert itt szar a jelerősség, és a munkámhoz kell a szélessáv. Vettem is egy 30 méteres UTP kábelt. bedugtam a modembe is, illetve a gépbe is, majd rámentem az új hálózatra (pppoe), megadtam a upc által leírt jelszót, és felhasználónevet, letiltottam a vezetéknélkülit, majd nyomtam egy okét. amikor csatlakozni akar, 651-es hibakódot ír ki. mit csinálok rosszul?
2013. jan. 17. 19:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nahát, azthiszem most nem vezetéknélküliről vagyok. hol tudom ezt leellenőrizni?:O
2013. jan. 17. 19:54
 12/16 anonim ***** válasza:
ha jobb lent látsz kis fehér csíkokat amik a jelerősséget mutatják akkor wifi
2013. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

start/control panel/network and sharing center

ott nézz körül

2013. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nem látok ilyet, csak egy monitort (annak a helyén)!
2013. jan. 17. 19:56
 15/16 anonim ***** válasza:
ott bal fennt a change aapter settings ben látod a különbözö net eléréseket. Ott le lehet tilteni kábelt és a wifit is
2013. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a segítségeteket, bementem oda, ahova írtátok, és mostmár azt írja hogy "helyi kapcsolat", és nem pedig vezetéknélküli :) szegény upc-s lány, akivel reggel kiabáltam, próbált meggyőzni, hogy műküdnie kell. nem is értem, akkor reggel miért nem működött. a lényeg, hogy mostmár jó, és köszinektek. sávszélt is mértem a biztonság kedvéért, és most 40(!) megával erősebb a netem!:)
2013. jan. 17. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!