Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet a gmail-ba a...

Hogyan lehet a gmail-ba a fiókomat úgy módosítani, hogy a személyes nevem helyett a cég neve jelenjen meg, mint küldő?

Figyelt kérdés
Először sikerült is beállítani a cég@gmail.com-ra, de írtak a gmail-tól, hogy rendszerük problémát talált, és azonnal egy személyes nevet adjak meg, mert törlik a fiókomat. Ezt megtettem, de kértem tőlük segítséget, hogyan változtathatnám meg a cég nevére. Erre 3 napja nem kaptam választ. Én nem mint személy küldök levelet vagy választ, hanem a cég nevében.

2013. jan. 18. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért nem engedik , nehogy vissza élj vele. Valamirevaló cég nem gmailos mélcimet használ. Ha meg mégis akkor old meg úgy ,hogy ne legyen annyira feltünő és ne tudjanak rosszra gondolni.
2013. jan. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mit javasolsz?

Esetleg milyen más levelezési szolgáltató jöhetne szóba?

Tudnál segíteni?

2013. jan. 18. 11:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Beregisztrálsz újra a cég nevével nem?
2013. jan. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy cégnek céges címe szokott lenni, ami nem gmail-es nem freemail-es stb. (persze van kivétel, olykor-olykor kis cégek)

cég@cég.hu nagy cégnek ez alapvető.

Illetve multi cég esetén több cím is nyelvtől függően : cég@cég.hu cég@cég.ru cég@cég.uk ... stb.

2013. jan. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van. Ez egy kis magánvállalkozás, és azért gondoltam, hogy a gmail-os jó lesz, de majd keresek valakit aki megszerkeszti az email címet.
2013. jan. 18. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!