Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Chrome böngészőt használok,...

Chrome böngészőt használok, ill. használunk. A gmail-ra nyomva automatikusan betöltődik a levelezésem, bárki olvashatja, vagy mailt küldhet a nevem/b/en. Hogyan tudom elérni, hogy a megnyitás a mcim és jelszó beirása után legyen lehetséges?

Figyelt kérdés
A vipmail használatakor is ez volt a helyzet, de a levelezőprogram beállitási lehetőségeit módositva visszaállt a "minden alkalommal bejelentkezek" állapot. Ezt a gmail beállitásainál nem tudtam elérni. A firefox-ban a gmail működik az általam várt módban, de a chrome-t egyéb okokból jobban szeretem.

#Chrome #Gmail #levéltitok #levelezésbeállitások
2013. jan. 19. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Például úgy, hogy kijelentkezel.

Azért töltődik most be, mert úgy léptél be legutóbb, hogy be volt pipálva az "emlékezz rám" lehetőség.

2013. jan. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, de nem áll fenn az általad emlitett állapot.
2013. jan. 19. 16:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Javitanom kell, elnézésed kérem: a négyzet ugyan nincs pipával jelölve, hogy maradjak bejelentkezve, de jobb felső sarok-nevem-profilom, stb. van egy kilépés gomb-megnyom, és üzemel, nem léptet be automatikusan!
2013. jan. 19. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!