Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jó napot! Van egy gépem amin...

Geri998 kérdése:

Jó napot! Van egy gépem amin jelenleg win 8 van és van egy TP-LINK TL-WN422g usb adabterem meg hozzá eredeti driver lemezen, de nem megy. Mit tegyek? (Többi lenz)

Figyelt kérdés
Feltelepitem ujraindul de amikor az adaptert bedugom hangal jelzi hogy bedugtam de nem mutatja az adaptert.Lehet hogy a WIN 8.cal nem kompatibilis?
2013. jan. 19. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg a win8 majdnem minden drivert kezel amit a windows 7 esetleg a gyártó weboldaláról próbálj egy frissebb drivert!
2013. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget már működik
2013. jan. 19. 22:10
 3/5 anonim válasza:
Helló. Nekem is ugyan ez a problémám. A kérdezőtől szeretném megkérdezni, hogy neked hogy sikerült megoldani a problémát?
2013. febr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Még sehogy addig jutotam el hogy illesztő program frissítése utána meg valamit be kell tallózni azt nem tudom valami win7 driver vagy mitt..Valaki segítsen!
2013. nov. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
asszem újratelepítettem a gyári drivertés jó lett.
2014. jún. 20. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!