Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS K53SC laptopot vásároltam...

ASUS K53SC laptopot vásároltam op. Rendszer nélkül. Itthon 32 bites eredeti Windows 7em, viszont drivereket lemezen a géphez csak 64 bites Windows 7hez kaptam. Alig van hozzá és működő (! ) driver, a wifi a legrosszabb, a camera nem megy. Ötletek?

Figyelt kérdés

A wifi kapcsoló gombja az FN+F2. Egyben a bluetooth-t is kapcsolja. Van kis visszajelző a gépen, mint minden gépen általában az lenni szokott. Ez viszont még egyszer nem égett, függetlenül attól, hogy ment-e a net vagy sem.

Úgy néz ki, mintha belezavarodna, hogy most mi is van bekapcsolva és mi van kikapcsolva.


1. megnyomásra (FN+F2): wifi on bluetooth off

2.-ra: wifi off bluetooth on

3.-ra: mindkettő on


A win 7 jelzi, hogy nem is vagyok rajta semmilyen wifi hálózaton, én meg vígan netezek. (kis piros x-xel húzza át)


Mit tegyek ezzel így most?

Nekem honnan kellett volna tudnom vásárláskor, hogy ez egy cirkusz lesz?

Vásárláskor annyit említettek, hogy csak win7 megy rá fel, ezzel ott nem is volt bajom...még. :]


Kamera drivere egyből hibát ír, fel sem települ.


Ötletek??


2011. okt. 1. 15:42
 1/4 legendavagyok01 ***** válasza:
100%

Mi akadályoz meg, hogy 32 bites driver-eket telepíts fel??

[link]

2011. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a mai laptopok 64 bit es rendszerhez vanak tervezve nem,ok nélkül de ez m1

legenda linkelt neked ott megtalálod a 32 bites drivert mind!

elég furcsa lehet amugy az a wifi és blutoot egyben és ez csak körbe jár:s furcsa

bár nekem ugy van hhogy kikapcs mind vagy wifi vagy bluetooth tehát 2 együt nem megy meg sok értelmét nem látom mikoŕ egyiket nemtudod kikapcsolni csak "körkapcsolva"

2011. okt. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Á bobnyolult ez szóval,látom kikapcsolni nemtudod mindketöt pedig az nem ártana az se. szóval ez furcsa nekem is.
2011. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A drivereket már belinkelték ott megtalálod a megfelelőt,nálam is egy kapcsoló kapcsol egyszerre mindent(Fujitsu Siemens M9410),3G modem, Wifi,Bluetooth,de van mellette egy kis program amin keresztül külön külön kapcsolható minden szerintem nálad is van valami hasonló kiegészítés.
2014. máj. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!