Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem jegyzi meg a Firefox az...

Nem jegyzi meg a Firefox az előzményeket, pedig be van állíva, hogy megjegyezze, miért? Hogyan tudnám visszaállítani?

Figyelt kérdés

Föltelepítettem egy Gmail Notifier nevű programot, amivel jött egy új toolbar és egy új kereső is. A toolbart és a keresőt eltávolítottam, de azóta a Firefox nem jegyzi meg az előzményeket, hanem mindig egyetlenegy lappal, a kezdőlappal indul. Ráadásul, ha új lapot nyitok, akkor nem a kezdőlap jön be, hanem eg yolyan lap, ahol választhatok a legutóbb használt oldalak közül. Pedig ott is az van beállítva, hogy új lapnyitás>kezdőlap.

A spybotnak is baja van, sokszor el sem tudom távolítani a figyelmeztető ablakot, akármire is kattintok.


Nem nagyon értek a számítógéphez, szóval, lehet, hogy valami hülyeséget csináltam.


Végül, ez kicsit más, de újabban a Facebookon van egy felugró ablak, a az "Important Upgrades - Social Extras". Tulajdonképpen minden belépésnél, és az oldalon tartózkodásnál is ötpercenként megjelenik. Ettől is meg akarok szabadulni.



2013. jan. 22. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Távolítsd el a Firefoxot, és telepítsd újra teljesen. Persze jelszavaid jegyezd meg, írd ki papírra. Könyvjelzőid is ments le, majd töltsd be.

Ezek a toolbarok és hozományaik, makacs dolgok szoktak lenni.

2013. jan. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
?
2013. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!