Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A 4GB adatforgalom (mobilnet...

A 4GB adatforgalom (mobilnet esetében) nagyon kevés?

Figyelt kérdés
Mi fér bele? Persze gondolom filmeket nem kell letölteni, de olvasgatni, email-ezni, fórumozni, you tube-ozni lehet? Illetve azt tudom, hogy lehet, de kb. mennyit?
2013. jan. 22. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha csak internetezel és nem nézel teljes filmeket youtuben akkor bőven elég lesz.
2013. jan. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ! :)

Zenét azt hallgathatok azért??? Tehát ha jól értem az olvasgatás/írogatás nem von le sokat?

Még eszembe jutott valami :) Most (még) korlátlan a netem, nem lehet valahogy lemérni az egy napra eső adatforgalmamat valahogy? Csak, hogy legyen valami viszonyítási alapom...annyira nem vagyok képben evvel kapcsolatosan :O

2013. jan. 22. 09:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Itt [link] találsz egy párat ha xpd van ha w7-et használsz [link] ez az egyszerűbb
2013. jan. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké! Köszi :)
2013. jan. 22. 10:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Jobban jársz a korlátlannal...
2013. jan. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mobilnetnél is van korlátlan??? És az mennyibe kerül?
2013. jan. 22. 15:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Szolgáltatóval beszélj...
2013. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez az oldal 5.48 KB reklám mentesen blokkolóval pedig csak egy klikk.Számold ki a napi klikkeléseid számát + a megnézett videók.Szorozd fel 30-al és vedd figyelembe hogy egy átlagos facebook oldal 80KB méretű.
2013. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!