Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Digi Move-os mobilnetet...

Digi Move-os mobilnetet használok és körülbelül 3 napja nagyon rossz a térereje alig tudok valamit kezdeni vele mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Lassú a letöltésem az ediginél is eddig akár 600,700 kbs-al is töltöttem alig akrnak bejöni internetes oldalak, facebook is alig jön be naygon bevan lassulva. Mi lehet a gond az, hogy torrenteztem vele és most korlátozátk hallotam vmi iylesmit szerintetek ez lehet?Tudom ,hogy alapból se valami gyors jószágok ezek ,de most inreálisan lassú lett szóval ez nem annak tudható be ,hogy "MOBILNET"

2013. jan. 22. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez fővárosban vagy vidéken?

Lehet valami térerő gond.

2013. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért!
2013. jan. 22. 19:49
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát Békés megyében lakok-Békésen
2013. jan. 22. 19:49
 4/6 A kérdező kommentje:
nemtom h lefedetség hiba lehet e mondom régebb óta van kb 3 napja jelentkezett!
2013. jan. 22. 19:50
 5/6 A kérdező kommentje:
mármint régebb óta van meg maga a mobilnet
2013. jan. 22. 19:50
 6/6 anonim válasza:
Én Pesten lakom,de a Digi mobilnettünk,úgy 4 hónapig nagyon jó volt,de most karácsony óta használhatatlan! Még szerencse hogy a régi vodafone-ost meg tartottuk!!Felfedeztem azt is hogy az sms.száma így kezdődik!!!! 0670....Szerinted???? Ja és úgy néz ki hogy 2-3honap előtt nem tudják még a modemet se kicserélni!!! szerinted ???
2013. febr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!