Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki segítsen mert megőrülök...

Valaki segítsen mert megőrülök! -. -"" alcatel one touch-om van hogy állítsam be ingyenesre a facebookot?

Figyelt kérdés
már próbáltam amiket írtatok a többi kérdésekhez stb.a 0.facebook.com-ot is mindent..mégsem jó lehet rosszul csinálltam..sikerült rátenni a netet de az ezer valamennyis egyenlegemet levitte 2ft-ra -.-"" ennyi pénzel még belehet rajta állíani?vagy mégis mit csinálljak?? sürgőőőős!!!!

2013. jan. 23. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ingyenes facebook tudtommal megszunt.
2013. jan. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem szűnt meg, jelenleg 2013. áprilisig érvényes, de mindig ki szokták tolni fél évvel.


Tippre azt mondanám hogy nem a facebook a hibás, hanem más folyamat ami kommunikál a nettel a telefonról. Miközben te eléred azt a böngészővel, addig más ugyanúgy használja a háttérben a hálózatot. 10 Ft/13 kB díjazás érvényes a legolcsóbb adatforgalmi alapú és havidíj nélküli "net start" csomagban, minimum ennek kell lennie ahhoz hogy netelérés legyen.

2013. jan. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!! :) valahogy akkoris megcsinállom vagy csinálltatom mert nekem kell!!
2013. jan. 23. 19:56
 4/4 csabika99 válasza:
15 ft minimum kell,hogy legyen a kártyádon!az alatt csinálhatsz bármit!nem lesz interneted!a netstartot meg sürgösen kapcsold ki mert rohadt drága
2013. jan. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!