Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TPLink-WR842ND wifi router...

TPLink-WR842ND wifi router bontja a netet. Valaki segítene ebben?

Figyelt kérdés

Sziasztok nem rég vettünk egy TPLink-WR842ND wifi router. Beállítottuk a netet, ami így is eleinte alig akar összejönni. Körülbelül 1 hónapja van meg, és idáig a leghosszabb idő tartam amíg volt net kb 8 óra volt,de az utóbbi időkben úgy eldurvult a helyzet, hogy kb 10-20 percenként eldobja a netet és utána nem is csatlakozik van úgy hogy fél-1 óráig ( aztán megint van 20-30 percre net megint elmegy és megint nem csatlakozik).

Ez a probléma fent áll mindkettő gépnél az aszali gépnél és a laptopnál is. Ugyanez a helyzet a UTP kábeles csatlakozásnál és a WIFIs csatlakozásnál is. A router webes felületén pedig amikor nincs net folyamatosan csak írja hogy csatlakozás... és minden 0.0.0.0 (ip ...)

Az internetünk T-Online 2 megás korlátlan ADSL, dinamikus ip címmel, nem tudom hogy ez mennyire befolyásolhatja hogy mindig netet bont.

Már megfordult a fejembe az is hogy vissza viszem a boltba, mert lehet gyári hibás, de először ki akartam kérni a véleményt, hátha valami más a probléma.

Ebben szeretném a segítségeteket kérni, előre is köszönöm!



2013. jan. 23. 22:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!