Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A címsor keresőként való...

A címsor keresőként való használatakor átállt Yahoo-ra. Hogy lehet ezt visszaállítani Google-ra?

Figyelt kérdés

A Firefox (18.0.1) használatakor korábban a címsorba beírt nem teljes URL esetén a Google-ra vitt. Most ezt valami átállította a Yahoo-ra. Ezt hogyan tudom visszaállítani? Próbáltam megoldásokat keresni, de csak az volt, hogy

- a címsor melletti keresőt hogy tudom átállítani (az megvolt)

- hogy állíthatom kezdőlapnak a Google-t (az jó, de nem ez a bajom)



2013. jan. 25. 05:51
 1/6 A kérdező kommentje:
2013. jan. 25. 06:12
 2/6 anonim ***** válasza:

ez ?

[link]

2013. jan. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A beállításoknál be lehet állítani a kezdőlapot.
2013. jan. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod, hogy kell átállítani, akkor valószínűleg feltettél valami yahoo-s plugin-t és az állította át. Így kicsit félve írom le, hogy el ne ronsd a böngésződet, de a megoldás:

- about:config oldal behívása a böngészőbe. itt tudod a firefox egyéb helyeken nem állítható paramétereit beállítani.

- keyword.URL paraméternél lesz neked beállítva most a yahoo. ilyesmi formában: [link]

A google kereéséhez tudtommal ezt kell beállítanod: [link]


--

Joe

[link]

2013. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

(eszt nem én írtam)de nincs kedvem leírni nekem ugyan aszt :)

Írd be a Firefox címsorba, hogy

about:config


Szűrő mezőbe:

keyword.URL


Értéke:

[link]


Ugyanígy tovább....


browser.search.defaultenginename

Google


browser.search.order.1

Google


browser.search.searchEnginesURL

[link]

2013. jan. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, az utóbbi két commentben van a megoldás, közben én is megtaláltam. Igen, az lehetett a gond, hogy valamit feltettem és abban volt egy "yahoss plugin" ahogy írod (akármi is az), úgyhogy biztos ami biztos

1. nyomtam egy SPYBOT - search and destroyt.

2. átállítottam "about:config" / "keyword.URL" -rel.


nem tudom a spybot szükséges volt-e hozzá, de azóta is úgy van a Google-n és nem állt vissza yahoo-ra.

2013. jan. 26. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!