Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha letöltök egy filmet Ncore-r...

Ha letöltök egy filmet Ncore-ról és miután megnéztem kitörlöm akkor nemtudok ugye seedelni. Ezért kizárhatak?

Figyelt kérdés
Lécci válaszoljatok!!

2013. jan. 26. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki.
2013. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rangodhoz mérve, van a hit'n'runok száma. Ha az meghaladja a havi utolsó napján számított mennyiséget, akkor pont levonásban részesülsz. Ha kevesebb a vissza fel nem töltött torrent, mint a lehetséges hin'n'run-ok száma, akkor nem lesz semmi pontlevonás, vagy hasonló warn. De ezt az aktivitás menüben láthatod. Vissza tölteni 2 féle képen lehet. Vagy 2 napot azaz 48 óráig megy a seed, vagy vissza töltöd teljes mértékben azt a torrentet, amit letöltöttél.
2013. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha 1-2x játszod ezt el, akkor nem fognak kizárni, de ne legyen rendszeres.
2013. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

nem érted a torrentezés lényegét..


sőt, meg se érdemled, hogy onnan tölthess, de mindegy, sok ilyen van


hogy ne legyek teljesen off: megszabott hnr mennyiség után kirakhatnak, és rakjanak is

2013. jan. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen...
2013. jan. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es te biztos valami szentfazék lehetsz Bithumenről, a "kemény magból".:D Mit szólsz ahhoz, ha azt mondom, hogy nCore regisztrációval rendelkezem, Tag vagyok és havonta kihasználom a lehetőséget, azaz havi 6 torrentet direkt nem osztok vissza? Emellett több, mint 100 torrentet feltöltöttem? Na? Jó nagy paraszt vagyok mi. Havi 6 torrentet nem osztok vissza a sz@r netemmel, de önzetlenül töltök fel zenei albumokat, havi olyan 10-15 db-ot. Lehet a kérdező is ilyen, ne ítélj elsőre!
2013. jan. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, a kérdésből ítélve tipikus feltöltőnek tűnik.......
2013. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


6-os, megkaptad a csöppet sem szarkasztikus választ a 7-estől


elárulom, hogy sose voltam tag bithumenen, elárulom, hogy ncorera egy darab torrentet se töltöttem még fel, elárulom, hogy havi 2-3 hit n run besikerül, és elárulom, hogy amit a kérdezőről írtam, biztos, hogy igaz


hiszen TE mikor tennél fel egy ilyen kérdést? sose? na ugye

2013. jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!