Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Olyan problémám lenne, hogy...

Olyan problémám lenne, hogy amikor a böngészőm a Javascriptet használná, például chat.hu esetén akkor a felugró ablak nem a chatet hozza elő, hanem átirányít a Java oldalára. Miért?

Figyelt kérdés
Újratelepítettem a javat, másik böngészővel is ez a probléma, minden java filet töröltem a gépről, nem értem mi lehet a gond és miért van ez.

2013. jan. 29. 04:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg ott kérdezi, hogy akaord használni a javát és a allowra kéne menni.
2013. jan. 29. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Alapból kidobja azt, hogy Keresés, utána pedig (gondolom amint megtalálja a gépen) egyből átdob a Java honlapjára... Szóval engedélyezve van, nem azzal van a gond, mert mikor nincs engedélyezve, akkor ugyebár nem csinál semmit.
2013. jan. 29. 05:20
 3/6 anonim ***** válasza:

A Java és a Javascript nagyon nem ugyan az.

Ha töröltél minden Java cuccot, akkor miért csodálkozol, hogy nem megy? Tedd fel a legújabb 1.7-et, majd a böngészőben telepítsd / engedélyezd a Java plugint! Akkor menni fog. (Winről beszélünk, ugye?)

2013. jan. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

tudom hogy nem ugyanaz...

feltelepítettem a legújabb verziót, megcsináltam MINDENT de nem megy... egy átirányítás zajlik le a Javaban ami miatt nem tölti be az adott honlaphoz tartozó javascriptes részt hanem átirányít a java.comra csak nem tudom miért...

2013. jan. 29. 15:31
 5/6 A kérdező kommentje:
egyébként igen windows 7 x64
2013. jan. 29. 15:32
 6/6 A kérdező kommentje:
mikor a böngészőben letiltom a javascript engedélyezését vagy a java bővítményt akkor viszont semmit nem csinál, kéri hogy engedélyezzem és ha engedélyezve van akkor pedig egyből átdob a honlapjára
2013. jan. 29. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!