Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a Facebookommal a baj?

Mi a Facebookommal a baj?

Figyelt kérdés
A kezdőoldal, ahol be kell jelentkezni betölt, de miután beírom az adataimat és be akarok jelentkezni, csak tölt és semmi se történik, nem akar betölteni. 2 facebook fiókom van, kipróbáltam mindkettővel, mintkettővel Google Chromen és Mozilla Firefoxon is ez van. Mi lehet az oka és mit csináljak vele?
2013. jan. 29. 10:57
 1/2 bi©om4 ***** válasza:

Azt tudom javasolni, hogy próbálj meg másik honlapokat elérni (bár gondolom ez megy) ha esetleg mégsem akkor nem a facebukkal van a hiba.

Második tanács, próbáld meg később, hátha karbantartják az oldalt.

Harmadik tanács próbálj meg másik gépről bejelentkezni, ha onnan megy akkor a gépedben van a hiba.


Ha egyik sem működik akkor izgulhatsz :s

2013. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bi©om4 ***** válasza:
Nem jelezted hogy otthonról vagy e vagy esetleg iskolából/ munkahelyről. Ezekben az esetekben előfordulhat hogy proxyval tiltották az oldalt. (nem egyszer találkoztam ilyennel)
2013. jan. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!