Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan korlátozhatom a SkyDriv...

Hogyan korlátozhatom a SkyDrive tárhelyemre feltöltött mappák tartalmának olvasási lehetőségét?

Figyelt kérdés

Adott két mappa, X és Y

[link]


X mappában Dok1 és Dok2 dokumentumok

[link]


Y mappában Dok3 dokumentum

[link]


A mappák és tartalmuk megosztásához hivatkozást kell kérnem az alábbiak szerint

[link]


Tapasztalatom szerint, bármelyik opciót választom a 'Gipsz Jakab SkyDrive-tárhelye' linkre kattintva (tárhelyemből kijelentkezve) Y mappából is elérem az X mappa tartalmát és X mappából is elérem Y mappa tartalmát.


Azt szeretném elérni, hogy ha adott címzettel csak X mappa tartalmát osztom meg akkor ne érhesse el (ne is láthassa) Y mappa tartalmát.

Egy-egy mappa eléréséhez szükséges linket külön-külön írandó e-mailekben szeretném használni, tehát az a megoldás nekem nem jó, ha az "E-mail küldése" parancsot választom a megosztási lehetőségek közül mert ez esetben nem tudom szerkeszteni az e-mail tárgymezőjét (ugyanis ez esetben az lesz a tárgymező, hogy "Gipsz Jakab megosztott Önnel egy dokumentumot" vagy valami ilyesmi ...


Kiegészítő információ, hogy két e-mail fiókot összekapcsoltam, ami vélhetően tovább bonyolíthatja a helyzetet. Ugyanis Az egyik fiókba feltöltött, biztonsági másolatként tárolt vegyes fájlokat (kép, hang, videó, dokumentum) véletlenszerűen elkezdni szinkronizálni a másik fiók SkyDrive tárhellyel, ergo összekeveri a két tárhelyet, feltételezésem szerint mert a laptopomon egy SkyDrive mappa található, amelyet folyamatosan szinkronizál a program.


Tudna valaki megoldást javasolni? :-)



2013. jan. 31. 14:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!