Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google adsense-ben azzal is...

5510 kérdése:

Google adsense-ben azzal is lehet pénzt keresni, hogy ha pl feltöltök olyan videókat, ami nem is az enyém, pl Mónika vagy Balázs show, és ezzel a több millió nézettséget érek el?

Figyelt kérdés
vagy bármilyen más TV műsort?
2013. febr. 2. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha a Youtube nézettség alapú fizetésére gondolsz, ott ezeket a videókat idővel letiltják, te pedig szabálysértő fiókkal nem fogsz tudni pénzt keresni már más tartalommal sem.

Maga a fizetés is a reklámok után jár, ha azt elég ideig nézik. Kevés ember van aki szereti a reklámsávot a nézendő videóban, így azt egyből be szokták zárni, amiből nincs bevételed.

2013. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is úgy tudom, de egy csávó, pont itt, mondta, hogy ő már havi 30ezret keres, 130 Mónikás videója van fent 5 milliós nézettséggel. Azt mondja hogy, kapott emailban partnerkapcsolatot, de hát ez szerintem sem így működik.

nézd:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..

2013. febr. 2. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen valójában tényleg ezt mondtam.

Attól függ hogy milyen régen kezded el,és hogy hány feliratkozód van.

én 2010-ben kezdtem el.

a lényeg hogy nem az internetről töltsd le a tartalmat,mert azért nem fizetnek.


vedd fel tv-ből,és írd a videóba a neved,hogy látszódjon hogy az a tiéd.

2013. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves első:

Megszűnt rég a show,az RTL-nek van jobb dolga is mint hogy a Maunika show-t töröljék a YT-ről.

Az RTL már magasról lesz@rja a Mónika show-t mert az tette tönkre majdnem a csatornát.

2013. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!