Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok hozzá, hogy 1...

Mit szóltok hozzá, hogy 1 millió Ft-os kiskutyát vesz Dzsudzsák Balázs Zimány Lindának?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 31. 19:41
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Micsoda luxus !
2011. márc. 31. 19:47
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

MIért, ők együtt vannak? én még Adánál tartottam:)


A véleményem az, hogy leszarom. Ha megteheti és ezt akarja, hát tegye. Bár egy ilyen nőnek...

2011. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik, az agyatlanság ragályos.

Kár ezért a srácért...meg a kutyáért.

2011. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%
Szegény kutya hova kerül...:S:S
2011. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Ha valóban így van, nagyon gusztustalannak tartom. Mindig irritált a pénzes emberek ilyen mértékű haszontalan pénzszórása. Ha ezt az összeget egy-két nyomorgó család megsegítésére szánná, és Linduska egy menhelyről mentene inkább ki egy kutyát, akkor mindkettő szimpatikusabb volna. Így sajnos a szememben csak ledegradálódtak.
2011. ápr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Thurston ***** válasza:
10%

"Ha valóban így van, nagyon gusztustalannak tartom. Mindig irritált a pénzes emberek ilyen mértékű haszontalan pénzszórása."


Te nyilván semmi olyasmit nem vásárolsz, ami luxuxterméknek mondható, tehát az alapvető túléléshez nincs szükséged rá.

(Ha ennyiből nem értetted volna meg, hogy röhejes amit írsz, akkor szájbarágósabb példa: jogosnak éreznéd, ha egy átlag afrikai család felháborodna azon, hogy neked van tévéd? Mert az pont ugyanez a szitu lenne.)

2011. ápr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

inkább hoztak volna a menhelyről egy kutyust.

de nem nagyon érdekel,bár a kutyust sajnálom.

2011. ápr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
35%
mondjon aki-amit akar, én ezért a kis patkányért nem fizettem volna 1 millió forintot! xD Nem jönnek be a zsebcikálók... br... vett voltna egy normálisabb kutyaszámba menő ebet... :)
2011. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%

19:24!!

Te vagy az én emberem:DD

Én sem adtam volna ki érte semmi pénzt...inkább vettem volna egy berni pásztort/német juhászt.

De egyébként remélem azért jó sorsa lesz a kutyának.:)

2011. ápr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Luke17 ***** válasza:
heti szinten keres 20millio ft-t jóhogy telik belőle egy kutyára :D
2011. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!