Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tud e Valaki facebook. Kal...

Tud e Valaki facebook. Kal kapcsolatos gúnyolós idézeteket? Tovább.

Figyelt kérdés

A lenyeg az,hogy van egy Ismerősöm,aki állandóan ilyen nyálas,emberi jellemmel kapcsolatos idézeteket oszt meg,illetve ír ki a kezőlapra,mintha Ő lenne a nagy becsületes,világ közepe ember,viszont ennek ellenére az életben egy gonosz,roszindulatú,zsarnok típus.

A Barátnőmről van szó,igazából nem akarnám kicikizni,és tudom,hogy gyerekes,de nagyon g.ci húzásai vannak,és bosszant,hogy mások agyonlájkolják,mintha Ő lenne az isten,és közben nem is tudják,hogy az életben milyen...

én is a nyakába szeretnék zúdítani néha az igazságból.



2013. febr. 2. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Te is, ő is és lassan már mindenki az idézetekkel jön (ezen az oldalon is millió kérdés van bármilyen élethelyzetre hogy idézetet kérnek).

Én ilyenkor csak annyit kérdeznék meg az emberektől, hogy nincsenek már saját gondolataik, mindenki csak máséval akar érvényesülni vagy tudja kifejezni magát?


Ettől nagyobb igazság nincs. Ha te is beállsz az idézgetők közé, nem leszel különb.

2013. febr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Helyesírással kapcsolatosat nem szeretnél?
2013. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!