Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok írni/linkelni anyaság...

Tudnátok írni/linkelni anyasággal, terhességgel kapcsolatos idézeteket, verseket?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

“A világ minden gyermekkel újra kezdődik…” Ilyen és még ehhez hasonló idézeteket olvasgattam, gyűjtögettem ide Nektek terhességről, a bennünk fejlődő pici emberről, a szülés csodájáról. Pár jobb idézetet teszek itt most közzé.


“Méhedben a kisgyereket egyáltalán nem bántja az idő múlása.”

“Nem vagyok az, aki voltam,

aki annyit szomorkodtam,

csillagos ég az életem,

ezt is Neked köszönhetem. ”

“Egyszercsak ott volt. . . és én nem voltam többé terhes. . . ANYA lettem! Azelőtt nem hittem a csodákban. ”

“Mikor megszületik egy várva várt gyermek,

Az élet dolgai új értelmet nyernek.

Apaszív, anyaszív dobban meg egy párban,

új fénnyel ragyognak a világra hárman.”

“Ha anya vagy, sohasem maradsz igazán egyedül a gondolataidban. Egy anya mindig kétszer gondolkodik: egyszer önmagáért, másodszor a gyermekéért.”

“Mindig adj jóéjt puszit a gyermekeidnek, még akkor is, ha már alszanak.”

H. Jackson Brown

“A baba a szerelmet erősebbé, a nappalt rövidebbé, az éjszakát hosszabbá, a pénztárcát kisebbé, az otthont boldogabbá, a ruhát gyűröttebbé, a múltat semmissé és a jövőt tartalmasabbá teszi.”

2012. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!