Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Visszatartott hozzászóló...

Visszatartott hozzászóló lettem a youtube-on?

Figyelt kérdés

Volt egy kis véleménykülönbség egy videó készítővel a kommentek részénél. Én nem értettem egyet a kritikájával/véleményével, amit megfogalmazott, és ezt szóvá tette, természetesen kulturált, nem anyázó stílusban. Erre kaptam egy igen arrogáns, és bunkó választ, amire még tudtam válaszolni. Ehhez a hozzászólásomhoz szólt hozzá egy harmadik személy, akinek nem tudok már válaszolni, mert kiírja, hogy "hiba történt, próbálkozz később". Többször is megpróbáltam, és mindig ez jött fel.

Az a gyanúm, hogy a drága videó készítőnk nem bírja a kritikát, ezért visszatartja a kommentjeimet, csak nem vagyok biztos benne, mert még soha nem csináltak ilyet velem, lévén, hogy a hozzászólásaimmal soha nem érdemeltem ki ezt.

Kérlek segítsetek.



2013. febr. 2. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi a konkrét kérdés?


A gondolatmenetre igen vagy nem a válasz. Segíteni sem tudnak sokat, mert ha más tilt le azt feloldani nem tudod. Megkerülni sem, különben nem lenne értelme a rendszernek.

2013. febr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kérdés az, hogy ez az üzenet, hogy "hiba történt próbálkozz később" annak a jele e, hogy a videó tulajdonosa nem szívesen látná a hozzászólásomat a kommentek között ezért tiltólistára rakott e?
2013. febr. 2. 23:45
 3/4 anonim ***** válasza:

nem tiltott ki,akkor az írni hogy a "felhasználó letiltott téged".

Linket akarsz a kommentbe tenni?

2013. febr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, de azóta megoldódott a helyzet. Szerintem valami volt a netemmel, de már hozzá tudtam szólni :)
2013. febr. 6. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!