Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol 'lyukas' a google.hu?...

Werte kérdése:

Hol 'lyukas' a google.hu? Linkkel együtt! (Lent)

Figyelt kérdés
Ipm alapján hogy lehet megnézni más gépről miket néztem meg a neten?-mely oldalakat néztem, mit kerestem a googlen- (elvileg ez lehetséges?)
2009. szept. 4. 00:27
 1/3 anonim válasza:
100%

Ha te valamit keresel az interneten, oldalakat látogatsz, az a te gépedre mentődik el. Nagyrészt ezeket hívják sütik-nek (cookies).

Lementődnek a honlapok képei, címe stb, google keresési címszavak, stb... hogy legközelebb gyorsabban töltődhessen be. Ezeket tudod törölni az eszközök, internetbeállítások , előzmények törlésénél, ilyenkor ugye minden eltünik, és utána nem tudják kideríteni mit látogattál.


Elméletileg ha össze vagy kötve az Internettel, akkor ugye ezeket más is meg tudná nézni, de épp csak annyira lenne képes erre, mint mászkálni a gépedben. Azaz semmennyire, ha te nem engeded meg direkten, és nem állíttod előre be. Nem valós veszély, hogy valaki más a gépről a tiedet így megfigyelje. Persze meglehetne csinálni pl egy internet kávézóban, ha előre elkészítik a dolgokat így, mert ezeket csak engedélyezni kell, de minek?

Otthoni gépedet nem lehet, ha csak nem adod ki a jelszavadat, és nem klikkelsz minden warning ablakra igennel. De akármennyire és léteznek tökéletes biztonsági jelszavas védelmek, ha az illető a pin kódját egy a monitorjára ragasztja.

2009. szept. 4. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha van Google Accountod, és állandóan be vagy jelentkezve, akkor meg tudod nézni, mit kerestél, melyik találatra kattintottál: [link]
2009. szept. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
wow
2012. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!