Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ajánlanátok alkalmi kontyokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlanátok alkalmi kontyokat eljegyzésre? Linkkel együtt.

Figyelt kérdés
Hétvégén lesz az eljegyzésünk és nem tudom milyen kontyot csináltassak. Hullámos hajam van. Emiatt nem marad meg sokáig ha kivan vasalva, kb. 1-2 órát bír csak ki. Köszi előre is!
2011. aug. 8. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:

biztosan szeretnél kontyot már az eljegyzésre is?

keresgettem néhányat, ezek nekem azért tetszenek, mert nem keltenek túl szigorú hatást, olyan kis laza fiatalosak!bár néhány közülük esküvői!de persze nem ismerem az ízlésed és a stílusod sem!

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. aug. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

első vagyok: [link]

[link] itt találhatsz még néhány frizurát és tippeket akár az esküvőhöz is, szerintem nagyon jó oldal!

2011. aug. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Sajnos ezek már nagyon esküvős frizurának tűnik nekem. Az a probléma, hogy nem igazán vannak ötleteim, hogy milyen legyen. Amint írtam is, a vasalás nem sokáig bírja ki.
2011. aug. 8. 13:27
 4/7 anonim ***** válasza:

hát igazán nincs mit!

és biztosan szeretnél kontyot?

egyébként milyen hosszú a hajad?

2011. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem biztos, hogy szeretnék kontyot. Ez csak egy ötlet volt.

Gondoltam arra is, hogy lehetne olyan, hogy begöndöríteni és félig feltűzni.

Vállamtól lejeb ér a hajam, de aznap még vágatni is akarok belőle egy nagyon picit.

2011. aug. 8. 14:16
 6/7 anonim ***** válasza:
2011. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
43%
Pálmát.
2011. aug. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!