Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki beregisztrált az...

Ha valaki beregisztrált az e-mail címemmel az engedélyem nélkül a Sitetalk.com-ra pénzszerzés céljából az nem törvénybe ütköző? (minél több embert hív meg annál több pénzt kap)

Figyelt kérdés
De alapból nem értem, hogy lehet úgy regisztrálni egy oldalra, hogy elég egy e-mailcímet megadni és nem is küld semmiféle aktiváló linket, hogy leellenőrizze, tényleg az e-mailcím tulajdonosa akar regisztrálni. Még nem találkoztam ilyen regisztrálási formával. Ez nem járna valami büntetéssel? Illetve hogy lehetne megtudni, ki regisztrált be az oldalra? Mert kicsit utána jártam és azt tudtam meg, hogy ha valaki embereket hív meg az oldalra azután pénzt kap.
2013. febr. 6. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Az email címedről küldj egy emailt az oldal üzemeltetőinek, hogy töröljék a fiókot.


Spam mappádba se érkezett semmi onnan?

2013. febr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már írtam nekik ez ügyben, de ha ez az oldal tényleg komolyan veszi magát akkor csak van valami szabályozása a felhasználási feltételeknek vagy személyes jogoknak vagy tudomisén minek... de hogy őszinte legyek nincs kedvem átnézni, ezért kérdeztem hátha tudja valaki. Mert kétlem, hogy ez teljesen "normális" és rendben van, hogy valaki az engedélyem nélkül beregisztrál valahova az e-mail címemmel, hogy ő ezzel pénzt keressen... minimum annyit akarok, hogy az illetőnek bűnhődnie kelljen valamilyen formában, pl az eddig "keresett" pénzét elvegyék tőle, mert ki tudja, hogy hány emberrel csinálta még ezt meg, amit velem.
2013. febr. 6. 12:53
 3/3 anonim ***** válasza:

ha pénz van a dologban (kétlem) akkor kell bankszámlaszám is...

Valami átverős buli lehet de legalább majd sok szemetet kapsz a leveles ládádba

2013. febr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!