Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen VPS csomagot válasszak?...

Milyen VPS csomagot válasszak? Milyen szolgáltatót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék majd egy komplexebb weboldalt készíteni, remélhetőleg nagy látogató számmal és chattel, ezért úgy gondoltam, hogy szükségem lesz egy VPS-re. Mi alapján lehet "kiszámolni", hogy egy weboldalnak milyen paraméterű VPS-re van szüksége? (RAM,Processor) Tárhellyel nagyjából tisztában vagyok. Illetve látogatók száma alapján hogyan változik a terheltség?

Valamint tudtok valami jó és aránylag olcsó VPS szolgáltatót ajánlani?



2013. febr. 6. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Az általad említett dolgokhoz nem feltétlenül kell VPS, pláne, hogy ha esetleg annyira nem értesz hozzá, akkor sokkal kevésbé fog működni és tele lesz biztonsági hibával!
2013. febr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lesznek olyan funkciói az oldalnak, melyekhez szükségeltetik a VPS, úgyhogy más nem igazán jöhet szóba, mivel a dedikált meg jóval drágább. Egy sima webtár nem elégíteni ki az igényeimet. Természetesen a biztonságra majd ügyelnem kell. Konfigurálni konfiguráltam már VPS-t, persze annak biztos van egy csomó biztonsági rése, de egyszer mindent meg kell tanulni. :)
2013. febr. 6. 22:40
 3/3 anonim válasza:
Szerintem elég lenne neked egy Cloud tarhely is, de ha mindenáron VPS-t szeretnél akkor a legnépszerűbbek közül válassz, amivel az ügyfelek is elégedettek, google-vps tarhely. Az első találatokat (nem fizetős) érdemes megnézned.
2013. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!