Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen videók érdekelnek?

Milyen videók érdekelnek?

Figyelt kérdés
Van egy csatornám (YouTube), és szeretném feldobni a nézettséget. Az lenne a kérdés, hogy Titeket milyen videó érdekel? Milyen videókat látnátok szívesen a YouTube-n?

2013. febr. 15. 19:52
 1/5 anonim válasza:
Hát én személy szerint a legtöbb videót szerem és én magam is csinálok videókat :D Amit én szívesen megnézek (és haverjaimnak is ugyanez a véleményük) azok a kommentáros végigjátszások, gameplayek :D Nem kell FULL HD epikus minőségűnek lenni a vidinek csak legyen poénos :D (ez a saját véleményem de szerintem csináld azt amit te szeretsz és ne érdekeljen hogy ki mit gondol) :D
2013. febr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csacsi2 ***** válasza:

Szerintem ha nézettségre mész:

-Mindenféle képpen adj hangzatos címkéket ,hogy rátaláljanak.

-Oszd meg minél több fórumon (reklámozd)

-legyen nem túl hosszú (nem sok időt néznek egy videót, inkább szörföznek)

-Tartalmilag legyen figyelemfelkeltő, ritka,egyedi.

Ez az ami "lehetetlen" kategória, mert sok pénzből sok jó érdekes videó van fent. Nincs olyan téma a netren ami még nem volt.

-Nézz statisztikákat, hogy mi érdekli az embereket. Vicces videók jók, csak túl sokan vágnak össze régebbi poénokat, így ezt a kategóriát sablonossá tették.


Ne feledd az emberek perverzek az is aki nem (sőt ők igazán)!

Sokan kezdenek photoshop -ot (vagy egyebek) így egy szájbarágós elmagyarázó videó jól jöhet nekik.

"Ingyen" mindíg is kulcsszó a mai világban, sokan klikkelnek rá még ha nem is kell.

Általában a teljes filmek (megint a pénz)hódítanak, csak legyen jogod feltenni!

Én a humoros videókat, szerkesztő (video,kép,tervező) programokról tutorial-okat, Koncertfelvételeket,szexi lányokat szoktam nézni, de változó.

Sokszor van hogy rábízom magam az ajánlásokra (itt jön képbe a címke)és csak surf! Nagyjából ennyi.

2013. márc. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi az ötleteket, ment a zöld kéz! :)


A címkéket tudom, hogy fontosak, a YT címke ajánló programját is használom. :)


Teljes filmekre lenne kereset bőven, de a jogot szinte lehetetlen megszerezni.

Zenékkel, képekkel hasonló a helyzet.


Vicces (ún. fail) videóból rengeteg van, szerte a világhálón --> kevés nézettség lenne.


Útmutató/leírás (tutorial) videót csináltam már, sajnos kevés nézettség lett.


Reklámozni nem tudom, hol lehetne hatékonyan. (ingyen)

2013. márc. 9. 11:38
 4/5 csacsi2 ***** válasza:

Regisztrálsz rengeteg fórumra ami a videóiddal kapcsolatos, és megosztod minél több helyen (nem mint troll, mint kapcsolódó komment)!

Pl hírességek videókat a szar.com -on, Warez -t a HHW -fórum-on stb. Ezekről van tudomásom de rengeteg helyre kellene (folyamatosan) regelni ami nem kevés idő. főleg a frissítések.

Nem egyszerű a népszerűség, akinek vannak kapcsolataik azok mennek valamire!

(a facebook,twitter,google+ -stb-t nem kell említsem)

2013. márc. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem a top 10es videok


Meg a paranormálisak

2020. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!