Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a gond? =//

Legly kérdése:

Mi lehet a gond? =//

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátom újrarakta a gépét, Windows XP Professional SP3-as cd-je van, eredetiről lett lemásolva.

A probléma az az, hogy ugyebár az újratelepítés sikerült, minden rendben, csak mikor visszakapcsolja a netet, akkor nincsen semmi.

Be kell tárcsázni, vagy mit, de nem értem, mert nekem írt ki semmi ilyet!

Miközben nekem is ugyan ez van rárakva!


Modeme: T-Home-os



Válaszaitokat előre köszönöm!

Sziasztok!



2013. febr. 15. 21:09
 1/1 anonim válasza:

Szia. Az ADSL internetnél kell megadni felhasználónevet és jelszót, valamint minden alkalommal kapcsolódni a netre. Amennyiben routert használ a barátod, akkor az képes lehet megjegyezni a csatlakozási adatokat és nem kell minden esetben manuálisan végrehajtani a kapcsolódást. Amiért Neked ez nincs, az vagy a router/Home Gateway (IPTV mellé adják) miatt van, vagy nem ADSL-ed van, hanem Kábelneted vagy Optikád, ezek esetében folyamatosan csatlakozol a netre.


Remélem tudtam segíteni!

2013. febr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!