Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnátok abban segíteni hogy...

Balu159357 kérdése:

Tudnátok abban segíteni hogy itthon a wifire nem megy fel a telom de azt kiirja h csatlakoztatva . Amugy mindenhol máshol rokonoknál felmegy. Ezen kivül még 3 gép megy róla mielött csak kettő ment addig engedte a telo-t is . Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Akkor se megy ha nem megy semmi se a wifiről (tehát nincsenek bekapcsolva a gépek) csak ez.

2013. febr. 15. 22:52
1 2
 1/13 hypno ***** válasza:

Valószínűleg valaki bekapcsolta MAC szűrést és a telefonod MAC címe nincs az engedélyezettek között.


Vagy erősebb titkosítás lett beállítva mint amilyen korábban volt, de ezt a telefonod már nem tudja kezelni.


Csak kíváncsiságból:


Ha van otthon három gép nagyobbnál nagyobb monitorokkal, akkor mi szükség van arra, hogy a telefonod kis méretű és felbontású kijelzőjén netezz?

2013. febr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi. A MAC szürést hol tudom rajt kikapcsolni ??

amugy csak azért kell rá a net mert letölteni szeretnék meg azon multizni.

2013. febr. 16. 13:37
 3/13 hypno ***** válasza:
A "MAC filter" résznél.
2013. febr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem nagyon értek hozzá ugyhogy a MACfilter a gépen vagy a routeren található ha a ruteren akkor hol ??

Mi az a Macfilter?

2013. febr. 17. 12:04
 5/13 hypno ***** válasza:
Egy böngésző ablakból be kell lépni a router kezelőfelületére és ott van ilyen fül, hogy "MAC filtering", vagy hasonló.
2013. febr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi odáig sikerült. és ott beirjam a telo mac kodját mmer minden 00-00-00-00-00-00 és a tetején a Mac-nél ott az disabled-en van akkor ??
2013. febr. 17. 14:48
 7/13 hypno ***** válasza:

Ha disebled, akkor más a gond, mert akkor a MAC szűrés le van tiltva.


A legegyszerűbb, ha nyitsz egy vendéghálózatot a telefonod részére. Ahol a "Guest" szót megtalálod ott kell turkálni.

2013. febr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hol nyitok vendéghálozatot??

A telefonnal hol,itthon vagy a gépen keressek újat???

és hogyan ? nem értek a gépnek a netes részében egyáltalán

lécci ugy ird le mit és hol keressek köszi

2013. febr. 19. 19:34
 9/13 hypno ***** válasza:

Milyen router?

(Gyártmány, típus)

2013. febr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Bocs hogy eddig nem válaszoltam nem voltam net közelben!

BARRICADE 54 Mb/s

Wirelles Broadband Router(nem tudom h kellet-e de ideirtam)

SMCWBR14-G2

Ha még kell valami akkor irj.

Amugy egyébként az a bajom hogy a telefon kiirja h csatlakoztatva de nem tölt be .

2013. febr. 24. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!