Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha több gépről használjuk a...

Ha több gépről használjuk a netet itthon, a Pingem felugrik (500-1000-re). Megoldható hogy ilyenkor se legyen túl magas (200 alatti)?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
külön net
2013. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Van egy Net Limiter nevezetű program (fizetős úgytudom, de torrenten biztos megtalálod a crackelt változatát). Evvel tudod az adott gépen az internet sebességét korlátozni. Tehát, tedd fel a többi gépre a progit (kivéve sajátodra, amin alacsony pinget akarsz), és ha PÉLDÁUL 10 megás a neted, és van a tieden kivül 3 gép ami ezt a netet használja, akkor a 3 gép net sebességét korlátozd le mondjuk gépenként 2megásra a netlimiter segitségével. 2 mega bőven elég böngészésre, igy tudnak simán böngészni a többi gépen ez alatt. Igy neked marad 4 megás zavartalan neted, nem lesz kihasználva az egész net sebessége, mert ugye levan korlátozva a többi gép, és a csomagok tudnak szabadon, gond nélkül vándorolni 4 megában, tehát a pinged elvileg jó lesz. Gondolom online játékra akarod használni, arra meg a 4 simán jó. Nem használtam ezt a progit még, de elvileg működnie kell ennek. Előfordulhatnak laggok azért, de játszhatónak kell lennie. Próbáld ki, nem vesztesz semmit. ezen kivül másik megoldás csak a külön net igen. más megoldás nincs.
2013. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Honnan tudtad hogy 10 megás a netem, és hogy 3an használják rajtam kívül o.O :D ... Kössz szépen a válasz :) Green
2013. jan. 19. 12:19
 4/6 tamasoft ***** válasza:

Azért van más megoldás is, (nem tudom megoldódott e azóta a probléma), de szoftveresen ilyennel nem érdemes kínlódni.


Egy normális router rendesen bekonfigurálva csodákra képes, és még a klienseket sem kell korlátozni.

2015. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
óóh, még tavaly vettem egy normális routert. egy ősrégi gagyi d-linkünk volt. a legújabb középkategóriás tp-linkre cseréltem, belőttem a sávszélesség elosztást azóta minden zsír :) (no meg nem dobálja le a netet napi kétszer mint az a régi ... :D
2015. febr. 3. 16:05
 6/6 tamasoft ***** válasza:
Ez jó hír! ;-)
2015. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!