Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet facebookon közösség...

Hogy lehet facebookon közösségi oldalt létrehozni?

Figyelt kérdés
Konkrétabban arra már rájöttem, hogy mire kell menni, de ugye választani kell kategóriát. Az oldalon airsoft játékokat szeretnék rendezni események formájában. Néztem más ilyen oldalakat ott azt írja a kategóriánál, hogy "Közösség", de én ilyen kategóriát sehol sem találtam. Valaki esetleg tudna segíteni?

2013. febr. 18. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz ha csoportot hozol létre. Nekünk is úgy van, csoport eseményként létre lehet hozni, amit aztán meg is lehet osztani. Véleményem szerint jobb is mint egy oldal mivel szabadon tudnak a tagok megosztani, feltölteni stb. Amúgy hol szoktatok játszani?
2013. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csoportban is lehet nyilvános eseményt létrehozni?

Mert jelenleg saját magam hoztam létre egy eseményt, de ezt nem lehetett nyilvánosra állítani csak arra, hogy az "ismerőseim és ismerőseik" lássák és tudjanak jelentkezni a játékra.

Amúgy Szlovákiában, meg a határmentén(Komárom).

2013. febr. 19. 01:20
 3/3 anonim ***** válasza:
A csoport összes tagja és ismerőseik is látni fogják. Megosztani is lehet. Szóval tud terjedni rendesen. Szerintem felesleges is több embernek látni az eseményt mert ígyis akihez el kell jutnia ahhoz tuti el jut.
2013. febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!