Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok csatlakozni a...

Miért nem tudok csatlakozni a WiFi-re? , már több WiFi-re is próbáltam de sikertelenül. Valaki ha tudna kérem segítsen.

Figyelt kérdés
Van egy laptopom ami eddig mindig tudott csatlakozni a vezeték nélküli internethez. Kollégista vagyok, és most hazajöttem de a laptopom már nem csatlakozik az internethez. A szüleim gépén teljesen jól működik és a telefonommal is rá tudok csatlakozni. Megpróbáltam egy másik wifire is csatlakozni de már nem tudtam. A laptop kiírta hogy kapcsoljam ki és indítsam újra az útelválasztót. Ezt meg is csináltam de a helyzet változatlan. Bárki aki tudna segíteni kérem írjon. Előre is köszönöm.

2013. febr. 19. 16:10
 1/4 Gódor Zsolt válasza:

Szia,

Valószínűleg a laptopodban elromlott a wifi adapter.

Próbál ki egy USB-s külső wifi adapterrel, ha azzal működik akkor a belső wifi adapternek van baja.

Elvileg a belső kártya is cserélhető a laptopban hacsak nincs az alaplapra integrálva.

Remélem segítettem.


Üdv

2013. febr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Az van hogy most visszajöttem már a kollégiumba és itt rá tudok csatlakozni csak valamiért otthon nem tudtam és ez kissé zavar,mivel ha nyáron otthon leszek akkor lehet továbbra is fenn fog állni ez a probléma. azért köszönöm a segítséget mégegyszer.
2013. febr. 22. 13:40
 3/4 Nadetényleg ***** válasza:
Lehet, hogy csak a jelszót rontottad el.
2013. febr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
többször próbáltam, és a jelszavat mindig elfogadta. csak utána írta ki hogy nem tud csatlakozni és hogy indítsam újra az útelválasztót..de azután sem történt semmi.
2013. febr. 23. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!