Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segytetek? Xbox és a Youtube...

Cisbá48 kérdése:

Segytetek? Xbox és a Youtube véleményeket kérnék

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem mivel haversági körben lesz majd pár Xbox (és van is már) megfogalmazódott bennünk hogy youtube-on csinálhatnánk ilyen videókat tehát hogy majd valami youtube-os karriert indítani nem feltétlen a pénzért meg a hírnévért (jó mondjuk a hírnévért is mert ha 1 vagy 2 éven belül nem nagyon lesz nézettség vagy feliratkozás akkor nagyon nincs értelme),ha nem inkább a szórakoztatásért meg ilyesmiért.

Itt most ne írjátok hogy mekkora munka mert tudjuk hogy nagyon nagy de szerintem meg érné mert amikor azt látnánk hogy emberek írnának hogy milyen jó meg ilyesmi az nekünk nagyon jó érzés lenne.

Na mindegy elnyújtottam az lenne a lényege a kérdésnek hogy tulajdon képen egy ilyen gameplay csatornát csinálnánk amin lenne Xbox gameplay meg néha pc-s is hogy ezt meg érné-e csinálni-e ?

igen vagy nem ha nem miért nem ha igen akkor ti néznétek-e ?



2013. febr. 20. 15:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Vágj bele nyugodtan idő is kell mire mire befut a dolog de 1-2-re még senki nem lett híres ugyebár írígykedő kutyából is sok van.Én azt mondom ha naprakész dolgokat dobtok fel meg lesz az eredménye.A negatív hozzászólásokkal ne foglalkozz azok még sz@rban is a csomót keresik.Remélem mihamarabb látom a vidiket a yotube-on és sok sikert kívánok!!
2013. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a biztatást meg próbálunk mihamarabb neki állni,ahogy csak lehet majd.
2013. febr. 21. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!