Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Le reszeteltem a routerünk és...

Le reszeteltem a routerünk és azóta nem tudok se vezetékkel se wifivel kapcsolódni a nethez, már csomó mindent próbáltam de nem ismeri fel a kapcsolatot így a router beállításokig el sem jutotok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 20. 17:15
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Mi a routered típusa?
2013. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tp link wr543g
2013. febr. 20. 17:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Mivel wifit egyáltalán nem mutat így össze dugtam egy kábellal a laptopot de folyamatosan próbál csatlakozgatni de mindig azt írja,hogy nem azonosított hálózat és nem enged fel a 192.168.1.1-re sem.fogalmam sincs mit kéne tennem
2013. febr. 20. 17:41
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Reseteld ki még egyszer.

Húzd ki a tápkábelt a routerből, nyomd meg a reset gombot és dugd vissza a tápkábelt, úgy közben folyamatosan nyomod a reset gombot. Ha a sys led felvillan elengedheted a resetet.

2013. febr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldottam de nagyon megszenvedtem vele...az volt, hogy át írtam az ip-t 192.168.1.1-re és újra indítottam a gépet, ezek után sikerült belépnem a router beállításokhoz a böngészőben és miután be állítottam a netet ezek után vissza állítottam az internetbeállításoknál a proxyt automatikusra
2013. febr. 20. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!