Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-oldal létrehozása,...

Facebook-oldal létrehozása, ahová bárki feltölthet?

Figyelt kérdés
Olyan oldalt szeretnék létrehozni, ahová bárki feltöltheti hirdetnivalóját. Ez hogyan működik? Oldalt hozzak létre, vagy csoportot? Felelős vagyok-e az oldalra feltöltött dolgokért, úgy értem, hogy tartalmilag senkit ne sértsen.
2013. febr. 20. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Felelős vagy bizony ám, ilyen oldalt meg nem nagyon hozhatsz létre.

Ez a feltöltéses kérdés is becsapós, mert a facebook nem tárhely.

2013. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És olyat hozhatok létre, ahová saját kreatívkodásaimat töltöm fel, természetesen nem mint eladó dolgokat, de ha valakit érdekel, írhat privátba, vagy ez sem legális?
2013. febr. 20. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez már legális.

Tehát létrehozhatsz olyat ami a te oldalad pl kérdező photography néven van hasonló ahova saját képeidet, vagy ha zenés oldal akkor zenéidet linkelheted be.

Mondjuk képeknél egyszerűbb.

2013. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt a linkelést nem értem, miért nem lehet egyszerűen feltölteni az oldalra, néhány hozzáfűzött gondolattal. Nem mindenki szereti megnyitni a linkeket. Én amúgy ezeken a kreatívkodásokkal foglalkozó oldalakon nem linkeket látok, csupán egyszerűen feltöltött képeket. Tele van a Facebook pl. saját készítésű és eladásra szánt ékszerek fotóival.
2013. febr. 20. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Fotóknál ez a helyzet, én a zenés oldalra gondoltam, azt nehezebb mert azon linkelni kellene.

Ha fotós oldalad van akkor csak feltöltöd, írsz hozzá megjegyzést oszt jól van.

2013. febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaidat, és úgy döntöttem, csak saját részre csinálok oldalt, ha nem is lesz olyan sikeres, mintha más is beszállna, de legalább nem kell folyamatos moderálás alatt tartanom. Mégegyszer köszi, adtam neked zöld kezeket.
2013. febr. 20. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!