Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A problémám Youtube-videó...

Toto27 kérdése:

A problémám Youtube-videó probléma, Hd videók chrome-ban akadnak. IE kifogástalanul viszi a 1080p-t is, viszont a chrome a 720p-t úgy viszi ha betöltött de úgyis megakad néha, az 1080p-t meg konkrétan sehogyan. Valakinek valami "mentő" ötlete?

Figyelt kérdés
Egy "rakat" hasonló kérdést láttam már ezzel kapcsolatban, mégsem sikerült megoldanom a problémám, ezért írok új kérdést, hátha. Flash plug. felvan téve, felesleges pluginok kivannak lőve. Laptopon próbálkozom, Asus X55U típus. Net 15megás!
2013. febr. 20. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Belinkelsz nekem egy ilyen videót, amit 1080on akarsz nézni és nem tudsz?

Csak érdekel, hogy én tudom-e krómmal.

2013. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na közben rákerestem egyre:

http://www.youtube.com/watch?v=5EjG-1U3wqA


Az a helyzet, hogy van ugye a google chrome motor.

Ezt pár cég meg magánszemély is továbbfejlesztette már, átalakítgatta.


Vannak gépek, nem tudom mitől függ a dolog, de egyes vasakona chrome teljesen sz.rul megy, míg más gépeken teljesen jól.

Konkrétan tudok mondani vagy 6 gépet környezetemben, amin rossz a chrome, de pl nálam teljesen tökéletes.

Azokra a gépekre feltetettem a comodo dragont (ami chrome motorral megy) és tökéletesen jó.

Nálam viszont nem :D A dragon csinálja azt xoutube videóknál, hogy töl -töl, majd megszakad, megáll a videó, akkor is ha betölti teljesen. 720p alatti videóknál is.


Viszont a krómomban tökéletes az 1080p is.


Szóval lehet neked nem chrome-ot kellene használni, hanem pl Dragont. Vagy opera.

2013. febr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Értelek! hát lehet, hogy lemondok a "krómról" :D vagy lemondok a HD videókról, még nem döntöttem! :)


köszönöm a helpet! :)

2013. febr. 21. 00:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyébként szerintem ki lehet bírni a 480as felbontással is a videókat jutyubról. Kb 3hete jöttem rá, hogy lehet 720p-t állítani már elég sok videónál:)

Az 1080-at meg most leltem meg :D

2013. febr. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha esetleg valaki olvasgatja ezt, és hasonló gondja van! A megoldás...Google Chrome Kuka!


[link]


Letöltés és süvít! (én más megoldást nem találtam, úgyhogy marad ez! ) :)


Remélem segít valakinek!

Üdv.

2013. febr. 27. 01:56
 6/6 anonim ***** válasza:

"Google chrome kuka"


Ez is google chrome, csak más a kinézete, meg egy két plugin át van benne építve :D


Ilyen még a comodo dragon is pl. meg még vagy 100 böngésző.

Gépenként eltér melyiket szereti az OS. Nekem pl a chrome-ot, öcsémnek a chrome ot nem.

Ez ilyen :)

2013. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!