Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a bajom, ha maszturbá...

Mi lehet a bajom, ha maszturbáció után égető érzésem van, nem konkrétan a péniszemnél, hanem picit feljebb és csak akkor jelentkezik ez a probléma, ha aznap iszok valamilyen teát (üdítőitalt)?

Figyelt kérdés

Nestea,ice tea,ilyenek?

voltam már egyszer urológusnál,de nem talált semmit


2010. júl. 22. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is szokott lenni. Nagyon szar érzés, de én sem tudom miért van.
2010. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neked milyen érzés,mit csinálsz vele,köszi a választ.
2010. júl. 26. 01:55
 3/7 anonim válasza:

ööö nekem is szokott olyan nagyon szar érzés lenni :S mintha valami fertőzés lenne pedig ki van zárva mert évek óta fennt áll a probléma és véletlenszerűen jön, mikor hogy és pár óra alatt elmúlik

Én ilyenkor annyi folyadékot iszok amennyit bírok és vizelés után "kitisztul" vagy nem tom de utána jobb...

2010. aug. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is elmúlik egy két óra alatt.
2010. aug. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

de vajon mitől lehet:O?

EE ha tudod írd meg:P am korotok? 16/F

2010. aug. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
16/f nekem is...
2010. aug. 16. 00:43
 7/7 anonim válasza:
nem tudom h aktuális-e még a kérdés és nem is vagyok fiú, de a barátomnak is ilyen volt, neki a málna teától, kiderült h vmi van benne és mikor már a vesén meg mindenen keresztül ment akk a hólyagjában vhogy még felszívódott ez az anyag és attól vörösödött ki neki...testápolóval kenegette, elmúlt + nem iszik málna teát..
2010. nov. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!