Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyit kéne fizetnem a...

Mennyit kéne fizetnem a T-Home-nak ha a hűség lejárata előtt fel akarom mondani a szolgáltatást?

Figyelt kérdés
Igazából semmi bajom nincs velük csak a héten a Digi behúzta az optikát az utcába és ha átmegyek hozzájuk ugyan annyit fizetnék a 80/25 Mbites netért mint most a T-Home-nál 20/1 Mbites netért.

2013. febr. 23. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre találták ki a hűségidőt, hogy ne tudjál össze-vissza szerződni, ahogy kedved tartja. A szerződésedben le van írva, a semmiből meg sajnos senki nem fogja ezt kitalálni, de általában annyit kel fizetni, hogy ne érje meg felmondani...
2013. febr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"csak" a hátralevő hűségidő végéig esetdékes előfizetési díjat kell egyösszegben kifizetned, és már mehetsz is isten hírével...

(T-Home Internet: ÁSZF)

2013. febr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
8000Ft-ot fizetek havonta tripla kedvezménnyel + hűség kedvezménnyel ( Tv,internet,telefon ) és még 11 hónap van hátra a 2 év hűségből. Az 88.000Ft de gondolom a kedvezményt nem fogják levonni a kötbérből. Tehát több száz ezer forint lenne az hogy felmondjam? Akkor inkább megvárom hogy leteljen a hűség...
2013. febr. 23. 16:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez a lényege. Nem éri meg kilépni, mert csak buksz vele. Ezzel kezdtem...
2013. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
két évre kötni merészség.
2013. febr. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, tudom de ha 1 évre kötöm meg kb 11-12 ezer forint lett volna a havidíj, hűség nélkül meg közel egy húszas lett volna havonta...
2013. febr. 24. 11:41
 7/10 Nadetényleg ***** válasza:
100%
A helyzet nem ennyire rossz. A kötbér nem a hűségidőből hátralevő időre fizetendő díj, hanem a az eddig igénybevett kedvezmény. Ha tehát 13 hónapig él a szerződés és havonta mondjuk 3.500 Ft-nyi kedvezményt kaptál, akkor 13x3.500 Ft-ot kell fizess. Persze, hogy pontosan mennyi kedvezményt kaptál, azt leginkább ő tudják kiszámolni, jó kis utánajárás ezt megtudni, de a nagyságrend ez.
2013. febr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Sziasztok! Valóban az igénybe vett kedvezményeket kerülnek kiszámításra, de az nem csak a hűség, illetve T-Home kedvezményt tartalmazza, hanem a telepítési díjat is - szolgáltatásonként. Én mindenképpen azt tanácsolnám a kérdezőnek, hogy hívja fel a 1412-t, és kérdezze meg, hogy milyen lehetőségei vannak.

Remélem tudtam segíteni!

2013. febr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Nadetényleg ***** válasza:
Egyetértek 8-al, beszélned kell a T-vel, hogy mennyi a pontos összeg, ugyanakkor, ha jól tudom, az egyszeri díjak egy év alatt "leamortizálódnak".
2013. febr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

Soha ne telefonálj. Menj be személyesen a t pontba, ott mélyen belenézve a pultos szemébe add elő a problémádat, aztán kérj papírt erről.

A telefon az nem igazán megbízható...

A legjobb a Budafioki útra beszédülni.


Egyébként a t is figyelei a konkurenciát, résen vannak...azért leszel Te szívóba, nehogy átcsábulj...ha próbálkozol, akkor fizess...ez a piacgazdaság. Hogy szokatlan? Majd belejövünk. Idővel változik a harcmodor.

2013. febr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!