Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Twitterel kapcsolatos? KÖNYÖRG...

Twitterel kapcsolatos? KÖNYÖRGÖM SEGITSEN VALAKI?!

Figyelt kérdés
Régen olyan 3-4 éve csináltam twittert amit használtam is rendesen. naponta képeket töltöttem fel stb. Voltam kb 13 éves.Akkoriban kötötték be a netet nem tudtam hogy nem butaság mindent felpakolni a netre,jó szórakozásnak tartottam. Aztán abbahagytam és elfelejtettem a jelszóm és az imélem is. vagyis azthiszem az imél már törölve is lett. de a twitter oldal még mindig elérhető, és ha valaki beirja a googlebe a nevem egyből kiadja. És az ismerőseim ezzel cikiznek.A régi fotókkal+bejegyzésekkel. És nem tudom hogyan töröljem. próbáltam irni üzenetet a twitternek de ugyebár ha nem tudok se imélt se jelszót nem csinálnak semmit.

2013. febr. 25. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

" nem tudtam hogy nem butaság mindent felpakolni a netre,jó szórakozásnak tartottam"


Nem tudtam, hogy butaság... inkább ugye?


Akkor sajnos semmit nem tudsz csinálni, hiszen mivel bizonyítod, hogy a tiéd volt az account. El kell nézegetned és tűrnöd az ugratásokat. ezért mondják, hogy kétszer is gondold meg, hogy mit töltesz fel, mert az egy életre ott marad és vissza fogod hallani és látni...

Nézd a jó oldalát, nem félmeztelen drogos hányós képek, mert az gáz lenne. Ugye nem az??? :D

2013. febr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy jót szórakozol de ez egyáltalán nem vicces.Ezen nevet kb a fél iskola, sőt még azok is akikkel eddig jóban voltam. Már vagy 6 üzit irtam a kibszott twitternek de kb b*sznak a fejemre.Hülye sablon üzeneteket küldenek hogy kérjek jelszó emlékeztetőt stb. És igen egy hülye gyerek voltam.Nem szeretnék magyarázkodni milyen képek.13 évesen honnan a pics*bol tudtam volna hogy ez nem játék. Senki nem világositott fel. Azóta tudok bánni az adataimmal, csak hogy valahogy ez elő került és azóta egy nyugodt percem sincs.Szégyenlem magam. Nagyon szépen kérem valaki valahogy segitsen. Már semmi ötletem nincs.
2013. febr. 25. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem vicc. Én is sokat mondom a 13 éves lányomnak és sz@rik bele, hogy mit mondok. Ez a tipikus eső után köpönyeg helyzet. Itt sajnos már semmit nem tudsz tenni...
2013. febr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen az a megoldás ha kérsz 1 ujjelszo emlékeztetöt és kitalálsz 1uj jelszavat és azzl be tudsz lépni és mindent törölhetsz:)
2013. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!