Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » IP váltás T-Home-nál? Cisco...

IP váltás T-Home-nál? Cisco router/modem.

Figyelt kérdés
próbáltam tcp/ip resetet de a router/modem megtartotta az eredetit, próbáltam resetelni routert de ´gy se okés, valami ötlet?
2013. febr. 28. 09:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem statikus az IP-d akkor várd meg amíg cserélik az IP-det. Ez néhány naptól 1-2 hétig terjedő idő lehet. Addig elgondolkozhatsz rajta, hogy megéri-e másik játékát tönkretenni.
2013. febr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

S erre való a proxy szerver...

Keress egy proxyt ha mindenáron játszani akarsz.

2013. febr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem már fél éve ugyan az a IP címem van a T-Home-nál pedig nincs Fix IP előfizetve.
2013. febr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3: a kérdezőnek ez nem túl jó hír :D
2013. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ma 09:18

fogalmad sincs hogy miért bannoltak akkor meg mit ítélkezel?...

ma 09:29

az oldal ahonnan kitiltottak kiszűri a proxyt

ma 14:14

ettől fosok én is de elvileg nem fix az ip egyik szolgáltatónál se mert hogy így olcsóbb. a telekom hálózat se kivétel

2013. febr. 28. 18:17
 6/11 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok.

Próbáld meg azt hogy 1 napra kihúzod a modemet, hátha utána új IP-t kap.

Bár én 1 hétre húztam ki amikor mentünk 1 hétre síelni Ausztriába de amikor visszadugtam még 1 hét után is a régi IP címet kapta.

2013. febr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
K.: csak mert vagy okkal bannolnak, vagy az embernek nincs kedve visszamenni, ha ok nélkül teszik. Nem ítélkeztem, csak kifejtettem a véleményem. (valószínűleg nem járok messze az igazságtól)
2013. febr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát elég messze jársz
2013. febr. 28. 21:46
 9/11 anonim ***** válasza:

2. én a második vagyok.

Akkor nem jó proxyt használtál.

Vannak proxyk,amiket nem lehet olyan könnyen kimutatni. Nézd meg a TOR-t, azt pl. nem fogja tudni kiszűrni, csak a végpontot.

De ha a proxy nem jó, akkor próbálj meg egy VPN kapcsolatot, azt megint nem tudja simán kimutatni.

2013. márc. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jah:

a Fix ip-ről

Amióta ipv6 cím-et osztanak nem nagyon van értelme a változtatgatásoknak. Egyre ritkábbak lesznek, végül mindenkinek fix ip-je lesz

2013. márc. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!