Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik mobilszolgáltatónak a...

Melyik mobilszolgáltatónak a legjobb a 3G lefedettsége?

Figyelt kérdés

2013. márc. 8. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Kb egyforma már mindnek, illetve inkább az a lényeges, hogy amerre te akarod használni, ott milyen.


Lehetne akár az egyiknek 99% és a másiknak összesen 1%, ha neked pont azon az 1%-on kellene, akkor semmit nem érnél az elsővel.

2013. márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szegeden lakok és itt mindegyiknek jó. Inkább az lenne a lényeg hogy ha utazok akkor szinte végig legyen 3G.
2013. márc. 8. 21:59
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Vodafone-nak nagyon jó.
2013. márc. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A vodának pont hogy nagyon nem jó.

Hajdú Biharban legalábbis, inkább tmobil. Pannont nem ismerem.

2013. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Vodafone-nak nagyon jó."

[link] ;-)

2013. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

A t-mobilt nem ismerem de nekünk hajdu bihar -ban a telenor hipernet nem nevezhető netnek örülök ha 2g-én megy az is úgy hogy USB hosszabbítóval felakasztva a mennyezetre a vodafon pedig ugyanitt 3G-én működik

De viszont a telenor úgy gondolom nagyon helyfüggő mivel tőlünk 15km-re már van 3G és nagyon jól megy.

2013. márc. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy biztos: még Budapest környékén, hegyvidéken is a legjobb a Vodafone 3G hálózata. A lefedettségi térkép szerint Szegeden is kiváló. Sokat költöttek fejlesztésre.

[link]

2013. márc. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-nak: az USB modem a szobában, mindenféle felakasztás és hosszabbító nélkül is kiválóan megy, sötétkéken világít. Vodafone HSDPA szélessáv.
2013. márc. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7: megnéztem a térképét, erős piros mezőbe vagyok, de itt még a térerővel is gondok vannak. xĐ

Kint a dombtetején van 1-es vodás csík.

2013. márc. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!