Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hamachi reguest time out! Mit...

Hamachi reguest time out! Mit csináljak? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Én nekem win8am haveromnak win xpje van hamachival probálnánk meg egymáshoz csatlakozni. pl minecraftoltunk úgy hogy egy harmadik ember csinálta a szerót hamachin felmentünk a szerverére stb. egy ideig láttuk egymást viszont egyszer csak hirtelen csak ő látott engem mozogni építeni egyebek én csak annyit láttam hogy egy helyben áll és üti a falat kardal vagy ami épp a kezében volt maga körül mozgott de semerre máshova nem.valójában pedig aktívan tevékenykedett. ő pedig minden mozdulatomat látta. Nos ezen kívül amikor hamachin rá akarok pingelni akkor a fenti hibaüzenet jön elő. ezáltal a böngészés opció se működik nála, másnál minden rendben van. Ő tudna az én számítógépemben böngészni. Nem tudom hol a hiba.

#Minecraft #ping #Hamachi #reguest time out #reguest
2013. márc. 9. 16:10
 1/1 robotka1055 válasza:

semmit válts át bukkit ra

bukkit.org az odal

2013. márc. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!