Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet Explorer 10 vagy Chrome?

Internet Explorer 10 vagy Chrome?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek? (Windows 7-en)

2013. márc. 15. 13:33
1 2
 1/11 W. Tamás válasza:
100%
A Chrome sokkal jobb szerintem.
2013. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Chrome
2013. márc. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha lehet, azt is írjátok le, hogy miért :) Köszi.
2013. márc. 15. 13:49
 4/11 anonim ***** válasza:

Próbáld ki magad. Mindenkinek más az ízlése.

Nekem is fent van mindkettő, és a Chrome az elsődleges, de az IE-vel sincs semmi bajom.


Nagy divat fikázni az IE-t, tudom, de az az igazság hogy a 9-10 már egész jó lett, belehúztak végre.

2013. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

"az IE-vel sincs semmi bajom"


Ilyen kiejelentést csak az tesz, aki soha nem próbált még weboldalt fejleszteni. Egy webfejlesztőnek legalább a munkája negyedét az teszi ki, hogy a vacak IE-vel is kompatibilissá tegye a kódot.

2013. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hol volt itt szó fejlesztésről?

Szerintem a kérdező böngészni akar vele, nem mindenki webfejlesztő, sőt, felhasználó egy kicsivel több van.

2013. márc. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Na pont EZÉRT nem szabad javasolni senkinek az IE-t.

Minél kevesebben használják, annál kevésbé lesznek a webfejlesztők rákényszerítve, hogy foglalkozzanak az IE inkompatibilitásaival.

Mert ha írsz egy kódot, ami Firefox, Chrome, Opera és Safari alatt is tökéletes, de IE alatt nem, akkor nem nagyon van kedved még kínlódni, hogy IE alatt is menjen. De muszáj vagy, mert 10-ből még 4 idióta mindig az IE-t használja...

2013. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szóval azért szokjon le az összes felhasználó az amúgy egyre fejlődő IE-ről, hogy a webfejlesztőknek könnyebb legyen a munkája.

Aha, értem...

2013. márc. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nézd, ha az IE nem lett volna lemaradva 3-4 évvel a többi böngészőhöz képest, akkor nem volna probléma.


Most, a 10-es verzióval elértek egy olyan szintre, hogy már kb. csak 1 éves a lemaradás, de még így is bőven vacak. Ráadásul még mindig sok windows xp megy, amire csak a 8-as telepíthető...

2013. márc. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Perupi252 válasza:
a te döntésed. kit érdekelnek most a webfejlesztők. az a lényeg egy böngészőben, hogy videót nézzél, megnézd a mailjeidet, játsszál néhány netes játékkal meg megnézd a híreket. a sunspider szerint az IE gyorsabb. bár hardver kérdése. az IE jobban optimalizálja magát a hardverhez
2014. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!