Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történik, ha valaki rendsze...

Mi történik, ha valaki rendszeresen zaklató e-maileket kapott, lenyomoztatta és az én IP címem jött ki? Ez hogy lehet és most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 14:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha tagadom, akkor egy állítás egy tagadás vagy megnézik a gépemet vagy mi?
2013. márc. 15. 14:13
 2/5 intrepid ***** válasza:
Látod, ezért kell nyilvános helyről trollkodni!
2013. márc. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "az én IP címem jött ki"? Az IP cím általában változik. Ami egyik nap a tiéd, másnap jobb esetben az enyém...
2013. márc. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

külön, havonta előfizetett FIX IP-d van?

(az Internet előfizetésen felül!?)

mert ez esetben egyértelmű, hogy Te vagy a feladó...

2013. márc. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"az én IP címem jött ki"

Ez mi? Sorsoltak, és te nyertél?


Amúgy 2 lehetőség van:

- Te voltál, és akkor húzd meg magad, tanúsíts bűnbánást, viseld a következményeket.

- Nem te voltál, akkor viszont vki nálad csinálta a tudtod nélkül, ill. lopták a wifidet.


Amúgy lenyomoztatta? Kivel? A jogvédő szervezeteknek se minden esetben adja ki a szolgáltató, de ő megszerezte? Tett feljelentést, indult ellened eljárás, vagy csak kiverték az internetszolgáltató egyik melósából?

Mondja már meg, hogy melyik napon, és mi volt az ip-számod! De ha 192.168.0.1-et mond, akkor palira vesz téged!

Különben, amíg nincs róla hivatalos (pl. rendőrségi) értesítésed, addig sztem csak blöff a dolog.

2013. márc. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!