Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok ilyen paypal...

Hogyan tudok ilyen paypal fizetés gombot létrehozni?

Figyelt kérdés
Tehát oylat amire ha rákattintanak, akkor az én paypal számlámra tudnak pénzt küldeni. Előre is köszi a választ!

2013. márc. 16. 16:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Na meg is van. Majd leírom hogyan kell.
2013. márc. 16. 17:26
 2/3 anonim ***** válasza:
az jó lenne köszi:)
2013. márc. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Okés!

Belépsz a paypal fiókodba, ott a profile-ra kattintasz. (Nem kell kiválasztani semmit a legördülő menüből, csak rákattintasz a profile feliratra.) Bal oldalon a legalsó lehetőséget kiválasztod, a my selling tools-t. Utána "Create custom payment buttons for my website." sorban a get started-re nyomsz.

Megjelenik egy új oldal, felül kiválasztod miylen gombot akarsz. (shopping cart, buy now, donazion, akármi. Az item name-hez beírod milyen árut, szolgáltatás, kutyafszát akarsz árulni. Az Item ID-hoz beírhatsz egy számot, ha kategorizálni akarod a gombokat, mondjuk többféle áruval rendelkezel, de ez opcionális. A többit meg szerintem ki lehet találni.

2013. márc. 17. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!