Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tera: Rising - Pár alap dolog...

Tera: Rising - Pár alap dolog amire nem találtam kielégítő választ, valaki segítene?

Figyelt kérdés

Nem rég próbáltam ki, és nagyon megtetszett a játék. Már mielőtt belevágtam volna, azelőtt átnéztem a játék alap leírását, illetve most közben is folyamatosan "tanulmányozom", hogy mindennel tisztában legyek. Eddig nagyjából 4 - 5 órát töltöttem el olvasással és videók megtekintésével, viszont így is van pár dolog amire nem tudtam teljesen rájönni. Warrior kasztot kezdtem el, ezzel kapcsolatban lenne 2 kérdésem.

1. A felszerelésekben lévő " Balance" érték pontosan mit takar, jelent ?

2. Az "aggro" pontos meghatározása mi ? - Arra sikerült rájönnöm, hogy a mobok inger küszöbével van kapcsolatban illetve, hogy minél nagyobb ez az érték elméletileg annál tovább ragadnak ránk a mobok, amit ahogy olvastam tankolás közben nagyon fontos.

Illetve elég sok skillnél írja hogy aggrot generál, de ez még is mit takar pontosan ? - Számszerű értéket nem találtam róla, hogy bárhol is kijelezné. Vagy ez csak egy ilyen névleges dolog, hogy ha minél több aggro generáló skillt használok el akkor nő az érték, és annál tovább maradnak rajtam a mobok tankolás közben ?

Ezekre szeretnék választ kapni, illetve ha valaki tudna a játékhoz tartozó szlengekről és rövidítésekről valami leírást adni, azt is megköszönném.



2013. márc. 17. 10:37
 1/1 anonim válasza:

A balance-t pontosan nem tudom, mit takar, de szerintem a tank résszel kapcsolatos, azaz a deffel. Vagy esetleg pont a védekezés és a támadás balanszát (milyen meglepő) tartja.


Az aggro akkor kell, amikor tank vagy (gondolom tudod a két stance atk meg def) mondjuk egy BAM-nál vagy Instákban, az aggro a mobok magadra húzásában segít. Én is warrior vagyok, így nagyon jól tudom milyen hasznos amikor tank vagy (egyébként aggro-t a támadások és a healések is adnak, ez utóbbi elég sokat, így ha BAM-ozol vagy Ini-zel akkor oda kell figyelni ha te vagy a tank, hogy elég aggro "pontot" osszál ki.) A def állásban 55%-kal több aggrot osztanak a támadásaid, ezért vagy olyankor tank. (na meg ugye a def pontjaid is nőnek. Van a warriornak egy kifejezetten ilyen skillje, olvasd el a skilleket, hirtelen nem ugrik be... Legjobb ha körülírom és elolvasod hogy megbizonyosodj róla: Forog kb. kettőt oldalra és vág a kardjával (2x sebez) aztán kijön az aggro jel a feje fölé, és rögtön észreveszed ha pl. egy BAM ellen mész és mást céloz be, mert egyből rád akad. :D


Remélem segítettem, elég nagy regényt írtam, de röviden csak annyi hogy az aggro a tankolásnál fontos, és igen, elég nagy szerepet játszik a Warrior kasztban.

2013. jún. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!